#
ul. 3-go Maja 18/7a, 20-078 Lublin 508 004 100 biuro@ipzo.pl

Psychoterapia

Lęk, niepokój, smutek – to dotyczy nas wszystkich. Jeśli odczuwasz którąkolwiek z tych dolegliwości, zgłoś się Psychodynamicznego Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowego. Specjaliści z PCTS zadbają o Twoje dobre samopoczucie i zdrowie psychiczne.

Czym jest psychoterapia?

Psychoterapia to zbiór technik leczących, lub pomagających leczyć, różne schorzenia oraz problemy natury psychicznej. Dziś w rozumieniu medycznym należy oddzielić to, co popularnie nazywa się psychoterapią, od pomocy psychospołecznej. Psychoterapia jest jedną z metod leczenia zaburzeń:

  • nerwicowych,

  • depresyjnych,

  • osobowościowych.

Bardzo często, ale nie zawsze, jest wspomagana leczeniem farmakologicznym. Nie należy jej również kojarzyć z chorobami psychicznymi.

Psychoterapia Lublin

Na wizytę u psychoterapeuty zapraszamy do naszego centrum w Lublinie:


Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno Szkoleniowe
ul. 3-go Maja 18/7a 
20-078 Lublin

Dlaczego warto umówić się na wizytę u Psychoterapeuty?

Ludzki umysł to niesamowicie skomplikowana maszyna. Często nawet my sami nie potrafimy powiedzieć, dlaczego czujemy się poddenerwowani i źli, oraz dlaczego odczuwamy lęk i niepokój. W takich sytuacjach najlepiej zgłosić się do poradni psychoterapeutycznej. Specjaliści odpowiednio nas zdiagnozują i podejmą właściwe kroki w leczeniu.

Celem psychoterapii jest ukierunkowanie pacjenta na właściwy tor oraz ukazanie mu drogi, aby mógł sam radzić sobie z problemami oraz stanami lękowymi i własnymi emocjami. Kluczem do sukcesu i ozdrowienia jest zrozumienie siebie i własnych potrzeb. Nikt w tym nie pomoże tak, jak specjaliści z PCTS.

Psychoterapeuta Lublin - Psychoterapia w Psychodynamicznym Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym

Problemy na tle psychicznym są niezwykle skomplikowanym zagadnieniem. Bardzo często skuteczne leczenie nie jest możliwe bez prawidłowej diagnozy profesjonalnego psychoterapeuty.

Warto wybrać ośrodek PCTS, który skupia się na wspólnej analizie doświadczeń życiowych, uświadomieniu obecności destrukcyjnych mechanizmów w codziennym funkcjonowaniu oraz ich stopniowym wykorzenianiu w bezpiecznym klimacie relacji pacjenta z terapeutą. Dodatkowo ośrodek zapewnia również możliwość skorzystania z psychoterapii dla par i małżeństw.  

 


 

#