#
ul. 3-go Maja 18/7a, 20-078 Lublin 508 004 100 biuro@ipzo.pl

O nas

Problemy natury psychicznej dotykają zarówno dzieci, jak dorosłych. Najważniejsze jest to, aby ich nie lekceważyć i prawidłowo reagować. Jest to o tyle problematyczne, że wiele z chorób i zaburzeń jest trudne w zdiagnozowaniu. Aby to zrobić, najlepiej udać się do specjalisty z Psychodynamicznego Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowego.

Dlaczego warto skorzystać z usług PCTS?

Ośrodek pomaga dorosłym i dzieciom już od 2006 roku. Od tamtej pory specjaliści z tej poradni pomogli już tysiącom pacjentów z różnymi chorobami i zaburzeniami. Główne placówki PCTS mieszczą się w Lublinie, Warszawie i Rzeszowie. To w tych miastach można zgłaszać się po porady.

Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe to ośrodek, który oferuje kompleksową pomoc w dziedzinie rozpoznawania, diagnozowania i leczenia wielu chorób i dolegliwości związanych ze zdrowiem psychicznym człowieka.

Obecnie w PCTS pracują doświadczeni terapeuci, specjaliści z wielu dziedzin. To w większości certyfikowani psychoterapeuci, należący głównie do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Poradnia współpracuje również z wykładowcami z krakowskich i warszawskich ośrodków, m.in. Pracownią Dialogu i Laboratorium Psychoedukacji.

Jaką pomoc uzyskamy w PCTS?

W poradni PCTS pracują cętkowani terapeuci i specjaliści w wielu dziecin, którzy mają doświadczenie zarówno w leczeniu indywidualnym, jak i grupowym, par i małżeństw, dzieci i dorosłych.

W Psychodynamicznym Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowego uzyskasz pomoc:

  • psychoterapeuty,

  • pychiatry;

  • psychologa;.

Dobra terapia pozwala wyleczyć zaburzenia psychiczne, lepiej zrozumieć potrzeby swoje i innych, wypracować efektywne sposoby radzenia sobie z problemami, zwiększyć poczucie sprawczości podejmowanych działań oraz uzdrowić relacje z innymi ludźmi. Terapia w PCTS to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie radzą sobie z problemami, mają kłopoty rodzinne i w związku, oraz problemy związane z uzależnieniami.  

#