#
ul. 3-go Maja 18/7a, 20-078 Lublin 508 004 100 biuro@ipzo.pl

Pomoc Psychologiczna

Wielu z nas wciąż źle i stereotypowo odbiera psychologię i kojarzy ją z chorobami psychicznymi. Tak naprawdę, psycholog może pomóc każdemu z nas. Nawet jeśli nie odczuwasz takiej potrzeby, specjalista jest w stanie poprawić Twoje samopoczucie i kondycję psychiczną.

W czym możemy Ci pomóc? Kiedy warto skorzystać z pomocy psychologa?

Każdy z nas jest inny i ma różne problemy. Jedni mają kłopoty z radzeniem sobie w życiu zawodowym, innych przytłacza codzienność i sprawy rodzinne. Wiele podobnych problemów da się rozwiązać poprzez konsultacje z psychologiem.

Wsparcie psychologiczne przyda się szczególnie, kiedy:

  • zdarzy się nam jakaś wyjątkowa i niecodzienna sytuacja, z którą nie potrafimy sobie poradzić;

  • przechodzimy kryzys;

  • czujemy osłabienie psychiczne i fizyczne;

  • doświadczamy stresu, nad którym nie potrafimy sami zaoponować;

  • mamy problemy ze snem.

To tylko nieliczne przypadki, w których doświadczony psycholog pomoże nam rozwiązać problem.

Dlaczego wybrać poradnię PCTS?

PCTS to najlepszy psycholog w Lublinie. W Psychodynamicznym Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym znajdziesz doświadczonych psychologów również w Warszawie i Rzeszowie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, co ma wielkie znaczenia dla powodzenia całej terapii. Zadaniem specjalistów w PCTS jest znalezienie wspólnej więzi z pacjentem i tym samym pomoc mu w radzeniu sobie z problemami.  

Czym zajmuje się psychologia?

Psychologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się relacjami człowieka z otaczającym go światem. Głównym zadaniem specjalisty – psychologa jest pomoc pasjonatom w zrozumieniu codzienności, która go otacza. Profesjonalista znajdzie problem i pomoże nam go rozwiązać. To najlepszy sposób do zrozumienia i zaakceptowania siebie oraz pozbycie się leków.

Psychologia pomaga również wielu grupom zawodowym. Najlepszym przykładem są tutaj policjanci czy sportowcy, którzy z uwagi na stresujące czynniki w pracy, mogą odczuwać pewien dyskomfort psychiczny. Dzięki rozmowie z fachowcem i ćwiczeniom relaksacyjnym, jakie stosowane są w czasie spotkań, pacjenci potrafią odreagować stres i często zamienić go w sukcesy. Tak naprawdę, taki specjalista może pomóc każdemu z nas.

Psychodynamiczne Centrum Terapeutyczno Szkoleniowe w Lublinie
ul. 3-go Maja 18/7a
20 - 078 Lublin 

#